ÇALIŞMA SAATLERİ 09:00 - 20:00

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Kubat ASLAN

1968 doğumlu Op. Dr. Kubat Aslan; İran İslam Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. (İran Tahran Üniversitesi Tıp Fakültesi / 1994)

2001'de pratisyenliği kazanıp pratisyen hekim olarak görevini sürdürdü.

2004'ten itibaren Bulgaristan - Sofya Üniversitesi'nde kadın doğum asistanı olarak çalışmaya başladı.

2008 - 2011 yılları arasındaki 3 yıl, Sofya'daki özel hastanede görev aldı. Bu süre zarfında Bulgaristan Çok Yönlü Aktif Tedavi Üniversitesi Hastanesi'nde 2009 yılında uzmanlık eğitimini alarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görevine devam etti. Endoskopik kamera ile ameliyatlar ve kansız operasyonlarda bölüm başkanlığı yaptı.

Sonrasında Türk vatandaşlığına geçip İstanbul'a geri dönüş yapan Op. Dr. Kubat Aslan, İstanbul'daki hastanelerde çalışma hayatına devam etti. İtalyan Hastanesi, Alman Hastanesi, Kent Hastanesi ve Medicana International İstanbul Hastanelerinde görev aldı. İstanbul'da çalışırken mecburi hizmet sebebiyle buradaki görevine ara verdi ve 2012 yılında bir yıl süre ile Muş - Bulanık ilçesinde mecburi hizmet görevini tamamladı. Aynı yerde 1,5 yıl doğumhanede yer aldı.

Uzun yıllar İstanbul'da çeşitli hastanelerde görev alan Op. Dr. Kubat Aslan, şimdi Van - İpekyolu'nda kendi kliniğinde Kadın Hastalıkarı ve Doğum Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Bu sitedeki içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi mutlaka uzman bir doktor tarafından yapılmalıdır. Sitede yer alan bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
En doğru tanı ve tedavi için doktorun kişisel bilgi, deneyim ve yeteneği gereklidir. 

Copyright © 2019 Op. Dr. Kubat Aslan | Tüm Hakları Saklıdır